Opinia o produkcie Bojler nierdzewny SPAWAK, poziomy z dwiema pojedynczymi wężownicami 250 L, izolowany w pokrowcu
Data napisania recenzji: 23-06-2026
Opinia o produkcie: Bojler nowy, wygląda solidnie jest ocieplony. Mam nadzieję że eksploatacja będzie bezproblemowa. Przyjechał na palecie zabezpieczony w folię ochronną. Po zamontowaniu wszystko jest ok i nic nie cieknie ;-).Na ten czas oceniam go bardzo dobrze.
Autor recenzji: Krzysztof
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 1
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.







