Opinia o produkcie Wieszak, uchwyt, wspornik ze stali nierdzewnej do bojlera FI 470- 520 mm
Data napisania recenzji: 23-06-2026
Opinia o produkcie: Uchwyty solidne nie uginają się pod ciężarem bojlera. Jedyne co mogę zarzucić to to że łuki uchwytów nie są idealnie dopasowane do krzywizny mojego bojlera, są po prostu większe. Nie wygląda to źle ale za tę cenę za te uchwyty uważam że powinno to być lepiej dopasowane.
Autor recenzji: Krzysztof
Ocena produktu:
Średnia ocena (4/5):
Wszystkich recenzji produktu: 1
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.







